niedziela, 3 grudnia 2017

W świątecznym klimacie vintage

Z różnymi kolekcjami ze Scrapińca i papierami Kaisercraft


Miłego niedzielnego popołudnia dla Wszystkich, którzy tu czasem zaglądają :)

Dorota

12 komentarzy:

 1. Pani Dorotko, przepiękne :) Wszystkie Pani prace to dzieła sztuki, które w zachwycie oglądam. Pozdrawiam serdecznie Beata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale karteczki, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne. Nie mogę więcej napisać bo jestem tak wk... słowami mojej poprzedniczki. Pozdrawiam Edyta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że ta Pani nie będzie juz tu zaglądać, niestety jest mnóstwo dziewczyn, które zapewne tworzą inaczej a ja nikogo na siłę tu nie ściągam ;) Dziękuję Pani Edyto <3

   Usuń
  2. Pani Dorotko ja rozumiem, że są dziewczyny, które tworzą inaczej ja rozumiem, że komuś może się podobać Pani twórczość czy nie, ale forma w jakiej są przekazywane emocje musi być adekwatna do sytuacji.Używanie słów i zwrotów w nieelegancki sposób woła o pomstę do nieba. Mnie też te mroczne Pani dzieła nie leżą, wolę romantyczne kwiatuszki, kokardeczki i cukierkowe kolory, ale cóż na tym polega sztuka jednym ma się podobać drugim nie. Jedni zachwycają się dziełami Picassa, drudzy uważają, że to są bochomazy, które można wykonać w zaciszu domowym, także reasumując niech Pani tworzy swoje dzieła i zachwyca nas wierne odbiorczynie, a z anonimami damy sobie radę. Pozdrawiam Edyta

   Usuń
 4. Zaskakujące w kolorystyce ale przepiękne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie też piękne, ale wiem z własnego doświadczenia, że prace mix mediowe nie mają "wzięcia".Twój styl Dorotko uwielbiam i podziwiam jak się zmienia na przestrzeni ostatnich lat. Zawsze mnie inspirujesz. Dziekuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Karteczki przepiękne :) Uwielbiam ten styl , a że czarny jest moim najulubieńszym , to te kolory dla mnie cudo :)
  Pozdrawiam cieplutko - Ala M .

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale mrozem powiało :) chłodne kolorki, ale praca bardzo sympatyczna! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja właśnie czekam na Twoje prace w takim klimacie:) uwielbiam je, ta kolorystyka kojarzy mi się z magią jaką czuję w świątecznym okresie gdy szybko zapada wieczór, a blask światła niesie ze sobą nadzieję i radość.

  OdpowiedzUsuń