wtorek, 4 czerwca 2019

Dla Celebr8

Takie piękne papiery przywiozłam z Południowej Afryki :)
Stemple od Agi Baraniak.
Dziś na szybko bo czas goni a pracy sporo przed wylotem do Polski, 
ale chcę serdecznie podziękować za Wasze komentarze pod wczorajszym postem :)

Czasem tracę ochotę na publikowanie tu czegokolwiek bo mam wrażenie, 
że nikt blogów nie odwiedza, ale widać, że jestem w błędzie.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za Waszą obecność Serdecznie pozdrawiam :)

10 komentarzy:

 1. Ależ cudowna energia koloru - boski jest ten album!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odwiedza, odwiedza. Ten blog tak ;). Z najwiekszą przyjemnoscią!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny album w takim soczystym różu. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że rozumiesz mój język polski. Z góry przepraszam. Dorota, będę bardzo przykro, jeśli opuścisz blog i przestaniesz publikować swoją pracę. Tutaj mam okazję je zobaczyć, podziwiać, spojrzeć na szczegóły i uczyć się od ciebie z daleka.
  Śledzę twoją pracę od ponad roku, a jeśli nie piszę komentarzy, to dlatego, że po prostu mówię „lubię to!” - to nie wystarczy, ale nie wiem, jak to ocenić i zdemontować. Marzę tylko o albumach, ale boję się zacząć je robić) Dlatego ważne jest dla mnie, aby oglądać prace mistrzów, zanurzać się w ich duchu, uczyć się i ... zacząć robić albumy))) Proszę, nie przestawaj publikować swojej pracy, kocham je tak bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Papiery zachwycają, album też:) Udanej podróży...
  Bożena

  OdpowiedzUsuń
 6. C’est vraiment somptueux, je suis émerveillée par votre travail. J’espère que le kit sera bientôt vendu sur votre boutique esty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Dorotko , chociaż ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo ciężkie , a może właśnie dlatego piszę . Ja , kiedy tracę ochotę na cokolwiek , zaglądam na Pani blog , aby znaleźć wytchnienie , ukojenie i chociaż na chwilkę zapomnieć o trudach codzienności . Trudno byłoby pogodzić się z myślą , że nie mogłabym oglądać Pani pięknych prac :)
  Z Panią Bożeną ( scrapalbumbozena ), w Skoczowie rozmawiałyśmy o naszym ,, uzależnieniu "od Pani prac :) I jak już kiedyś pisałam , Pani prac , potrzebuję wczoraj i dzisiaj , i jutro też potrzebuję :)
  Pozdrawiam - Ala M .

  OdpowiedzUsuń
 8. Droga Pani Dorotko, to ja mam wrażenie, że Pani coraz mniej publikuje swoich prac na blogu po wyjeździe z kraju i chyba tak jest.Zaglądam tu codziennie i na Fb też. Pozdrawiam Edyta :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dopisuję i ja swoje trzy grosze. Podobnie, jak przedmówczynie, nie wyobrażam, że mogłoby Pani zabraknąć w blogosferze. Dla mnie również jest Pani niezrównanym mistrzem, który stale zaskakuje mnie kreatywnością, wyjątkowością, cudownym smakiem i elegancją.
  Strasznie, ale to straszszsznie, chciałabym mieć choć ułamek Pani talentu, by móc - jak Pani kiedyś - zrezygnować z etatu i żyć z miłości do tego, co się kocha i potrafi najlepiej.
  Jest Pani dla wielu z nas wyrocznią i źródłem najlepszych wzorów. A przy tym Pani blog to jakby gabinet terapeutyczny, w którym oczy, a przez nie umysł i dusza, zażywają raz uspokojenia, raz napędzającej energii.
  Kiedy powstawały pierwsze blogi rodzime, aż roiło się w nich od ciekawych osób, wspaniałych pomysłów, inspiracji. Dziś, mam wrażenie, jest to sfera zawłaszczona przez panie i panny ze "stylizacjami", z "recenzami" tanich i droższych towarów z sieciówek. Smuci mnie treściowa pustka tych miejsc, okropna polszczyzna i (często) bardzo złej jakości zdjęcia. Cóż, "śpiewać każdy może..."
  Pozostali w blogosferze naprawdę nieliczni pionierzy tej formy, z wartościowymi propozycjami. Proszę nie uszczuplać tego grona, Pani Doroto. Domyślam się, że jest Pani zapracowana, więc jeśli z tego powodu chciałaby Pani przestać publikować, postaramy się zrozumieć. Proszę nas jednak nie opuszczać w przekonaniu, że przestaliśmy u Pani bywać. To nieprawda! A dla mnie osobiście ta Pani obawa oznacza, że po odwiedzinach należy się autorowi jakiś sygnał, że nie napracował się na darmo.
  Z serdecznościami i wyrazami nieustającego podziwu, Małgorzata.

  OdpowiedzUsuń