wtorek, 29 listopada 2016

Na świąteczne wspomnienia ..

Z papierów Studio75
z tekturkami ze Scrapińca
na twardej bardzo dobrej bazie opracowanej przeze mnie.
Album liczy 8 kart w formacie 20/23 cm

Polecam na świąteczny prezent :)
Pozdrawiam serdecznie :)

Dorota

14 komentarzy:

 1. Znowu muszę się powtarzać - cudny.

  OdpowiedzUsuń
 2. O! to są moje klimaty.Piękny album, bogato, ale wszystko na swoim miejscu, tu śnieżek, tam pyłek mrozu skrzy się w oddali.Gwiazda, aż się gęba śmieje.Takie cudowności lubię i czekam na komentarz Pani Bożenki to dopiero będzie się działo. Pozdrawiam i czekam na jutrzejsze cudowności Edycia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorotko, a jeśli polecasz na świąteczny prezent, to to cudo jest na sprzedaż? Bo mi się tak marzy mieć coś od Ciebie... mogłabym skopiować, ale przecież to nie o to chodzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ten pojedzie do Irlandii, ale mogę zrobić taki sam, dlatego napisałam dokładne wymiary :)

   Usuń
 4. Piękny album, doskonale dopracowany:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny :) Co tu dużo gadać/pisać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zachwycający świąteczny album!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. W mojej głowie: "myśli jak motyle kolorowe, białe, czarne
  Biegnę z nimi, tańczę
  Próbuję dotknąć palcem
  A one to tu, to tam uciekają
  A one to tu, to tam powracają...
  /słowa Marcin Styczeń - mój ulubiony - zachęcam do słuchania/

  Tak sobie myślę, że nie ma takiej możliwości, by nasze odczucia i emocje im towarzyszące były stale pod kontrolą. Ja, kiedy w tej "pracowni" przedstawiana jest kolejna praca, jestem "targana" emocjami niczym uczeń za uszy w oślej ławce.I często bywa tak, że moje myśli jak motyle... . Tyle bym chciała napisać. Naprawdę jest o czym. A myśli jedna za drugą- wszystkie chcą tutaj zamieszkać. I co wtedy robić? Ale spróbuję.

  Albumy w wykonaniu Pani Doroty to majstersztyk. Ale ten, taki rodzinny, jest idealnym prezentem na gwiazdkę. Celebrując świąteczny nastrój w towarzystwie takiego albumu, z fotkami naszych bliskich umocni więź z rodziną.
  Cudny kwiat bożonarodzeniowy - poinsecja - kojarzona z dzieciństwem i przelewem krwi, jest nieodłącznym symbolem Bożego Narodzenia. Zapewne znacie historię małej, biednej dziewczynki. Na imię jej było Pepita. Nie mając pieniędzy na prezent dla Pana Jezusa podarowała w prezencie, w Wigilię bukiet zielonych liści. Ku zaskoczeniu wszystkich, bukiet zaczął w Kościele przybierać intensywne kolory czerwieni i zieleni. I tak "narodziła" się podobno gwiazda betlejemska - kwiat cudnej urody, który zagościł dzisiaj na okładce Pani Doroty. A za sprawą cudnych dodatków uczyniła go wyjątkowym, prawdziwie świątecznym. Kolorystyka pracy taka, jak być powinna. Nic dodać, nic ująć - praca odznaczająca się czystością i delikatnością kolorów. A jeśli chodzi o konstrukcję stworzonej pracy, to jak to zwykle bywa nasza mistrzyni konsekwentnie dąży do kreowania nastroju.
  Tego cuda, jak i innych tworzonych przez Nią, nie da się skopiować. A wiecie dlaczego? Bo TA GWIAZDA błyszczy najjaśniej! A prace Jej, to perełki.
  A teraz zmykam do ...cichej nocy, świętej nocy... dokładnie oglądnąć co też ta NASZA GWIAZDA tam "zmalowała". Pozdrawiam.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam, że czekam na komentarz Pani Bożenki, że będzie się działo i proszę oto jest.
   Pozdrawiam Edyta :)

   Usuń
 8. Wszystko już zostało napisane. Zostaje mi tylko powtórzyć, że kolejne cudo wyszło spod twoich rączek 😀

  OdpowiedzUsuń