poniedziałek, 30 kwietnia 2018

W zaczarowanym ogrodzie ;)

Po długiej przerwie z rozkoszą pocięłam śliczne papiery
 z kolekcji Tattered Garden od 49 and Market


Serdecznie pozdrawiam :)
Dorota

10 komentarzy:

 1. Nareszcie ! Witam Pani Dorotko po długiej nieobecności, ale z jakim przytupem wraca Pani na naszą polską ziemię.Ciekawa jestem jak wygląda ten ogród za tą starą furtą. Piękne prace. Pozdrawiam Edyta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tęskniłam za tym całym bałaganem :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Przepiękne prace, jak zwykle zresztą:) A co słychać z pani warsztatami w Skoczowie? Bo na str Hurtowni Sztuka Zdobienia nic nie widzę? Czekam na panią! Mam nadzieję, do zobaczenia...I proszę nas tak długo samych nie zostawiać:) Nawet będąc na Malcie... Pozdrawiam, Bożena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko się rozdwoić niestety ;) ale myślę cały czas....

   Usuń
 3. Cudowne , tajemnicze kartki z wejściem do zaczarowanego ogrodu :))) A co kryje się za tymi starymi drzwiami ? Wszystko to , co jesteśmy sami sobie w stanie wyobrazić , co pewnie w rzeczywistości niełatwo znaleźć , to , czego przed nimi nie ma :) Mnie te stare drzwi wzruszyły , rozczuliły i ,, zmiękczyły ":) Więc idę marzyć :) Chciałabym mieć takie w swoim ogrodzie :) Muszę pomyśleć , a na razie muszę napatrzeć się na Pani cudne kartki , Pani Dorotko :) Jak dobrze , że Pani już wróciła , bo bardzo stęskniłam się za Pani ślicznymi pracami :)
  Pozdrawiam - Ala M .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez się cieszę, że wreszcie w domku :)

   Usuń
 4. Wow!!!! Piękne prace, napatrzeć się nie mogę... Dobrze, że jesteś :)

  OdpowiedzUsuń