czwartek, 1 grudnia 2016

Odliczanie :)

24 dni do świąt :)
W tym roku mam zamiar wypełniać mój grudniowy dziennik każdego dnia :)


Słodkich snów :)

11 komentarzy:

 1. Przepięknie się zapowiada!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny i co tu pisać, a że kolorystyka moja to jestem tym bardziej usatysfakcjonowana. Pozdrawiam Cie Pani Dorotko i czekam na więcej i więcej i więcej Edyta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna, urocza, przepełniona miłością praca. Widać, że sercem tworzona. Ktoś kiedyś powiedział: rób to co kochasz najbardziej, a nigdy nie poczujesz, że jesteś w pracy. Ile w tym prawdy? - nie wiem.
  "Świat" kolorów i dodatków wydobywa z tego cacuszka głębię i prostotę zarazem. I właśnie dlatego, że kolory i dodatki są dobrane idealnie, dociera z tym swoim przekazem do szerokiej grupy odbiorców. Jej talent i profesjonalizm sprawia, że całość zawarta w twórczości jest niczym bardzo dobrze nagrana płyta - oczywiście z Jej udziałem, i Jej orkiestrą. I oczywistym jest,że to Ona "gra pierwsze skrzypce". Kocha to co robi najbardziej, sprawia nam wiele radości. Dlaczego więc dzieli odbiorców swoich prac na zagorzałych zwolenników i równie zaciętą przeciwniczkę? W żadnym wypadku nie zasługuje na taki podział. Jest uroczo skromna. Oddana nie tylko temu co robi, ale wszystkim dookoła. Przecież widać to gołym okiem. Nawet ślepiec by zauważył.Cały czas powtarza, że Inne Dziewczyny też pięknie tworzą. I zgadza się. Jest Ich bardzo dużo. Nawet mam ochotę pokusić się, by dla samej siebie utworzyć taką listę moich ulubionych. Dodam, że: "każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolony... ale dlaczego ja mam to kłamliwie podziwiać..." Dzięki Pani Dorocie poznałam całą rzeszę bardzo twórczych - nie tylko Pań. Jak dla mnie, to artyści. I ogromne "szafo ba" dla wszystkich utalentowanych, bo przecież to dzięki Wam ten świat jest piękniejszy. Miłego dnia życzę. Bożena.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram Edyta

   Usuń
  2. Nie jestem przeciwniczka!Poprostu jak się czyta Pani wpisy to się ma wrazenie,że jest tylko Mistrzyni i przepaść.Nie każdy może tak tworzyć,choć ma talent.To wszystko jest kosztowne,nie kazdego stać nawet na cześć produktów,które uzywa Mistrzyni.Ja też kocham scrapbooking,ale jestem raczej tym "zerem".Moich prac nawet kłamliwe Pani nie oceni ,bo ich nie pokazuje.

   Usuń
 4. Dear Dorotka, very beautiful journal in traditional Christmas colors :)
  Hugs, Jana

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastycznie się zapowiada okładka to już cudo a środeczek to pewnie będzie mega cudo :) Pozdrawiam !!

  OdpowiedzUsuń
 6. Te dyskusje są tu niepotrzebne (przynajmniej moim zdaniem)
  A album przepiękny!!! Iwona Kaleja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Iwono mamy tu hejt, który pojawia się już któryś raz z kolei, a w szczególności przy komentarzach Pani Bożeny.Blogi istnieją po to żeby oglądać, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i inspirować się pracami blogera.Komentarze Pani Bożeny są rzeczowe i pisane poprawną polszczyzną z przytoczeniem cytatów z naszej rodzimej literatury. Bardzo lubię czytać to co napisała Pani Bożenna, ale są osoby którym to najwidoczniej przeszkadza. Śledzę blog Pani Doroty już od jakiegoś czasu i zauważyłam, że po wpisach tej negatywnej osoby Pani Bożena pousuwała swoje komentarze z wcześniejszych wpisów i nie odzywała się przez jakiś czas. W momencie, kiedy Pani Bożena zaczyna być aktywna na blogu pojawia się i ta negatywna energia, która hejtuje jej wpisy. Nic na to nie poradzimy. Pozdrawiam Edyta :)

   Usuń
  2. Amen :-) Iwona Kaleja

   Usuń
 7. Bezdyskusyjnie przecudowny grudniownik! :D

  OdpowiedzUsuń